Reference

"Já nemám slov. Ivča byla úžasná. Přijela nám nazdobit místo svatby jak v pátek tak i v sobotu před obřadem. Věskerá výzdoba, včetně svatební kytice, byla překrásná! Všichni hosté výzdobu moc chválili a já si svatební kytici usuším! ❤️ Moc děkujeme!!!"

Markéta Trinder

Dekorarium jsem objevila téměř před rokem a už na první schůzce jsem věděla, že to bude fajn spolupráce Ta se nám na konec protáhla díky karanténě skoro na rok, na poslední chvíli jsme stihli i svatbu a bylo to skvělé! Iva semnou pravidelně, od pondělí do neděle, konzultovala nápady, korigovala mě a zařídila vše tak, jak jsem si přála. V den svatby byla na místě i jako koordinátorka, pomohla mi se závojem, který se stal ve větru neovladatelný a postarala se, aby byl celý den skvělý. Mockrát děkujeme celému týmu a doufáme, že se ještě setkáme (snad ne u svatby samozřejmě ).

Kateřina Adamčíková


My jsme byli ze všeho úplně nadšení, květiny všichni chválili a sladkosti rychle mizely :) Myslím, že se to moc hezky povedlo, a to i díky vám, holkám z Dekoraria. Ještě jednou ti mockrát za všechno děkuju, moc jsi mi pomohla, poradila, uklidnila, doporučila.. Moc si toho vážím ❤ 

Veronika Malá