Reference

"Já nemám slov. Ivča byla úžasná. Přijela nám nazdobit místo svatby jak v pátek tak i v sobotu před obřadem. Věskerá výzdoba, včetně svatební kytice, byla překrásná! Všichni hosté výzdobu moc chválili a já si svatební kytici usuším! ❤️ Moc děkujeme!!!"

Markéta Trinder

Dekorarium jsem objevila téměř před rokem a už na první schůzce jsem věděla, že to bude fajn spolupráce Ta se nám na konec protáhla díky karanténě skoro na rok, na poslední chvíli jsme stihli i svatbu a bylo to skvělé! Iva semnou pravidelně, od pondělí do neděle, konzultovala nápady, korigovala mě a zařídila vše tak, jak jsem si přála. V den svatby byla na místě i jako koordinátorka, pomohla mi se závojem, který se stal ve větru neovladatelný a postarala se, aby byl celý den skvělý. Mockrát děkujeme celému týmu a doufáme, že se ještě setkáme (snad ne u svatby samozřejmě ).

Kateřina Adamčíková
My jsme byli ze všeho úplně nadšení, květiny všichni chválili a sladkosti rychle mizely :) Myslím, že se to moc hezky povedlo, a to i díky vám, holkám z Dekoraria. Ještě jednou ti mockrát za všechno děkuju, moc jsi mi pomohla, poradila, uklidnila, doporučila.. Moc si toho vážím ❤ 

Veronika Malá

Vďaka Dekoráriu bola naša svadba nádherná a dokonalá!
Iva je profesionál, pomáhala nám aj s koordináciou od svadobného obradu až po hostinu. Sami sme ani netušili, na čo všetko treba myslieť a Iva nás tým všetkým previedla, a pomohla nám s každým detailom, čo bolo nakoniec aj vidieť na výsledku podľa našich predstáv. Dekorárium rozhodne doporučujeme, bola to neskutočná pomoc a úľava od stresov, výsledok stál za to. Výzdobu, celkovú atmosféru i celý priebeh dňa si hostia nevedeli vynachváliť.
Za to všeko Vám ĎAKUJEME!!!

Lucia & Filip

Dobrý den Ivi,chtěli bychom Vám neskutečně moc poděkovat za nádhernou výzdobu naší svatby. V celkovém výsledku jsme (teď už) s manželem byli oba nad míru spokojeni a to nejen se všemi květinami a dekoracemi, ale také s komunikací a Vaším milým a vřelým přístupem. Výzdoba se líbila nejen nám, ale i všem hostům a sama majitelka nám říkala, že jsme to měli opravdu moc krásné a poprosila nás dodatečně o nějaké fotky, protože takhle krásnou svatbu tam prý dlouho neměli. I díky Vám jsem byla klidnější, ani nevíte jak moc jste mi pomohla.

Lucie Šťastná


Dekorarium and Iva were exceptional! Iva is amazing, takes such care to find what you want and need and really invests herself in your wedding. My only mistake was that I didn't hire her as my co-ordinator as well!
I can only commend and recommend Dekorarium. Thank you so much for being such an asset for us. ❤️

Natasha Kyllar-Eriksen