DEKORARIUM TEAM

Jsme svatební agentura z Brna, v této branži se pohybujeme přes 7 let a máme za sebou více než 100 realizovaných svateb. Nejčastěji připravujeme svatby v Jihomoravském kraji, často ale také na Vysočině, v krajích Zlínském, Olomouckém, Moravskoslezském, Královéhradeckém. Nejdál jsme zatím byli ve Středních Čechách. 

Každá svatební zakázka je výzva a na každé se snažíme pracovat tak, jako by to byla naše vlastní. Nejčastěji pomáháme snoubencům s výzdobou svatby, květinovým servisem a koordinací svatebního dne. Naši silnou stránkou je to, že v týmu máme květináře, grafiky i designéry. Maximum svatebních položek projde našimi rukami. Jsme vám tedy schopni odborně poradit např. s výběrem květin, jelikož víme, jak se jednotlivé květy chovají. Na žádnou základní oblast naší činnosti nemáme subdodavatele. Dekorace, které sami na svatbách používáme, máme také k zapůjčení v naší svatební půjčovně

Vyjímkou naší práce nejsou ani svatby na klíč. Se snoubenci spolupracujeme na celém svatebním konceptu a ladíme ho tak, aby zapadal do jejich představy a ale i konceptu celé svatby. 

Snažíme se Vám naslouchat, ne prosazovat Pinterestové trendy, zkrátka každou zakázku šít Vám, všem našim nevěstám a ženichům a jejich svatebnímu dni na míru♥. 

Chcete se s námi vidět osobně a probrat Vaše dotazy? NAPIŠTE NÁM

Naše nejnovější svatební příběhy a projekty sledujte na Facebooku a Instagramu.