KVĚTINOVÉ BALÍČKY

Přehled květinových balíčků Vám dává možnost si udělat představu o tom, co je možné si u nás objednat a jaké ceny můžete čekat. Nemusíme se ale striktně držet jednotlivých položek. Vše je totiž hlavně o domluvě a vašich přáních.


Základní balíček je vhodný pro ty, kteří touží mít svatbu jednoduchou a na výzdobu si moc nepotrpí. Balíček zahrnuje základní květinové prvky, které si myslíme, že by měly figurovat na každé svatbě.

Rozšířený květinový balíček uvítají ti, kteří chtějí svou svatbu sladit a propojit jednotlivé květinové prvky i fáze svatby mezi sebou. Zároveň je tento balíček vhodný pro ty, kteří to chtějí mít na své svatbě hezké, ale není to pro ně úplná priorita.


Květinový balíček Eňo Ňuňo je výzdobou našlapaný balíček pro páry, kteří chtějí mít svatbu podle posledních trendů a jsou zastánci názoru, že výzdoba svatby je jednou z důležitých součástí jejich svatebního dne. V balíčku je naskládáno vše, co bychom my sami chtěli na své svatbě mít.   

Tento balíček je vhodný pro páry, kteří chtějí mít svatbu vyladěnou do posledního detailu, a kteří chtějí, aby jejich svatba byla vážně pecka! Balíček All Inclusive je otevřenou nabídkou pro všechna kreativní přání snoubenců a je v něm zahrnuta i možnost koordinace svatebního obřadu.